Ernest zwany przez naszych studentów Ojcem Dyrektorem 😉. Jego wieloletnie doświadczenie instruktorskie oraz tysiące zadowolonych uczniów dało początek pracy z Seniorami. Jest autorem programu nauczania na UTTW oraz innych uniwersytetach trzeciego wieku. Celem jego pracy jest przekazanie wiedzy tanecznej w przystępny sposób, a w marzeniach - "roztańczenie" wszystkich Seniorów w kraju.

Zajęcia prowadzi wręcz w rodzinnej atmosferze, w sposób zabawny, swobodny i przyjacielski.

Ewa swoją przygodę taneczną rozpoczęła mając 8 lat, stawiając pierwsze kroki w tańcu towarzyskim w klubie "Altus". Tam wraz z partnerem rozwijała swoje umiejętności, szkoląc się na licznych warsztatach oraz obozach tanecznych. Od 2009 roku jest czołową tancerką Rewii Tańca Tropicana, gdzie odnalazła swoją prawdziwą pasję - sambę brazylijską oraz profesjonalne pokazy taneczne. Ukończony kurs instruktora pozwolił jej zawodowo zająć się nauką tańca. Obecnie całym sercem związana jest z naszym uniwersytetem. Mimo młodego wieku wspaniale odnajduje wspólny, taneczny język z Seniorami, starając się aby zajęcia były zarówno merytoryczne, jak i przyjemnie męczące.

 

Ania jest wieloletnią instruktorką tańca, z UTTW związana jest od 2010 roku. Można ją podziwiać na wielu pokazach, gdzie przedstawia swoją największą pasję, jaką jest flamenco. Na co dzień poprzez prowadzenie zajęć stara się  zarażać wszystkie Seniority swoją miłością do tego tańca. Dzięki niej nasze Studentki maja szansę poznać prawdziwy, hiszpański temperament. Jest wymagającą nauczycielką a zarazem sympatyczną i zawsze uśmiechniętą od ucha do ucha osobą.

Mariola jest z nami od samego początku istnienia uniwersytetu. Główna koordynatorka Uniwersytetu Tanecznego Trzeciego Wieku, wieloletnia tancerka SENIORSHOW, animatorka imprez dla seniorów, główna organizatorka imprez integracyjnych oraz wyjazdów tanecznych. Najbardziej rozpoznawalna, żywiołowa, szalona i pozytywnie zakręcona Seniorka UTTW.

Jej główne motto to: "Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić"